Férfi kosárlabda - sorsolás, eredmények

Az EKE-Eger-KOK férfi kosárlabdacsapatának 2017/2018-ss bajnoki menetrendje:

 

 

1. forduló                           SMAFC-NYME - EKE-Eger-KOK                                                       72-66

 

2. forduló                           EKE-Eger-KOK - Salgótarjáni KSE                                                   54-79

 

3. forduló                           Tiszaújvárosi Phoenix KK - EKE-Eger-KOK                                      77-74

 

4. forduló                            EKE-Eger-KOK - BKG-Príma SE                                                     57-90

 

5. forduló                            EKE-Eger-KOK - Bajai Bácska FKE                                                74-75

 

6. forduló                            DEAC U23 - EKE-Eger-KOK                                                           67-58

 

7. forduló                            EKE-Eger-KOK - MAFC II.                                                               80-75

 

8. forduló                            Ford Ivanics-Budafok - EKE-Eger-KOK                                           84-64

 

9. forduló                            EKE-Eger-KOK - Alba Fehérvár                                                      November 19.

 

10. forduló                          Falco KC Szombathely U23 - EKE-Eger-KOK                                  November 25.

 

11. forduló                          Óbudai Kaszások - EKE-Eger-KOK                                                  December 9.

 

12. forduló                          EKE-Eger-KOK - Motax-Pápai KC                                                    December 20.

 

13. forduló                          EKE-Eger-KOK - Sopron KC-Sportiskola                                         Január 5.

 

14. forduló                          EKE-Eger-KOK - SMAFC-NYME                                                      Január 10.

 

15. forduló                          Salgótarjáni KSE - EKE-Eger-KOK                                                  Január 14.

 

16. forduló                          EKE-Eger-KOK - Salgótartjáni KSE                                                 Január 28.

 

17. forduló                          BKG-Príma SE - EKE-Eger-KOK                                                      Február 3.

 

18. forduló                          Bajai Bácska FKE - EKE-Eger-KOK                                                  Február 17.

 

19. forduló                          EKE-Eger-KOK - DEAC U23                                                             Február 23.

 

20. forduló                          MAFC II. - EKE-Eger-KOK                                                                 Március 4.

 

21. forduló                          EKE-Eger-KOK - Ford Ivanics-Budafok                                             Március 11.

 

22. forduló                          Alba Fehérvár - EKE-Eger-KOK                                                        Március 18.

 

23. forduló                          EKE-Eger-KOK - Falco KC Szombathely U23                                    Március 25.

 

24. forduló                          EKE-Eger-KOK - Óbudai Kaszások                                                   Április 1.

 

25. forduló                          Motax-Pápai KC - EKE-Eger-KOK                                                      Április 6. 

 

26. forduló                         Sopron KC-Sportiskola - EKE-Eger-KOK                                            Április 15. 

 

 

 


 

 

 

AZ EKF-EGER-KOK FÉRFI KOSÁRLABDACSAPATÁNAK 2016/2017-eS BAJNOKI EREDMÉNYEI:

 

 

 

A 17-24. HELYÉRT ZAJLÓ RÁJÁTSZÁS PROGRAMJA:

 

 

1. forduló                              EKE-Eger-KOK - Alba Fehérvár II.                                                 94-54

 

2. forduló                              SMAFC-NYME - EKE-Eger-KOK                                                    100-81

 

3. forduló                              EKE-Eger-KOK - Bajai Bácska FKE                                               72-74

 

4. forduló                              Budafok - EKE-Eger-KOK                                                              96-79

 

5. forduló                              Alba Fehérvár II. - EKE-Eger-KOK                                                 44-115

 

6. forduló                              EKE-Eger-KOK - SMAFC-NYME                                                    66-86

 

7. forduló                              Bajai Bácska FKE - EKE-Eger-KOK                                               87-90

 

8. forduló                              EKE-Eger-KOK - Budafok                                                              68-64

 


 

 

 

 

AZ ALAPSZAKASZ PROGRAMJA:

 

 

1. forduló                              MEAFC - EKE-Eger-KOK                                                             84-73

 

2. forduló                              EKF-Eger-KOK - Vásárhelyi Kosársuli                                          66-68

 

3. forduló                              Nagykőrösi Sólymok KE - EKE-Eger-KOK                                     74-51

 

4. forduló                              EKE-Eger-KOK - Nyíregyháza Blue Sharks                                    71-76

 

5. forduló                              EKE-Eger-KOK - MAFC                                                                95-72

 

6. forduló                              Salgótarjáni KSE - EKE-Eger-KOK                                                77-66

 

7. forduló                              EKE-Eger-KOK - Calle Pubfood Békés                                           71-69

 

8. forduló                              DEAC - EKE-Eger-KOK                                                                61-65

 

9. forduló                              EKE-Eger-KOK - Óbudai Kaszások                                               74-72

 

10. forduló                            Budapesti Honvéd SE - EKE-Eger-KOK                                          86-76

 

11. forduló                             Tiszaújvárosi Phoenix KE - EKE-Eger-KOK                                    72-68

 

12. forduló                             EKE-Eger-KOK - MEAFC                                                             73-65

 

13. forduló                             Vásárhelyi Kosársuli - EKE-Eger-KOK                                           88-68

 

14. forduló                             EKE-Eger-KOK - Nagykőrösi Sólymok KE                                     77-66

 

15. forduló                             Nyíragyháza Blue Sharks - EKE-Eger-KOK                                    95-54

 

16. forduló                             MAFC - EKE-Eger-KOK                                                                1105-98, h.u.

 

17. forduló                             EKE-Eger-KOK - Salgótarjáni KSE                                                65-62

 

18. forduló                             Calle Pubfood Békés - EKE-Eger-KOK                                           79-66

 

19. forduló                             EKE-Eger-KOK - DEAC                                                                61-73

 

20. forduló                             Óbudai Kaszások - EKE-Eger-KOK                                               64-70

 

21. forduló                             EKE-Eger-KOK - Budapesti Honvéd SE                                         48-61

 

22. forduló                             EKE-Eger-KOK - Tiszaújvárosi Phoenix KK                                    64-66

 

 

 

 

 


 

 

AZ EKF-EGER-KOK FÉRFI KOSÁRLABDACSAPATÁNAK 2015/2016-OS BAJNOKI EREDMÉNYEI:

   

Rájátszás a 17-24. helyért:

  

 

1. forduló                               EKF-Eger-KOK - Concordia Motax KC Pápa                                     58-79

 

2. forduló                               Alba Fehérvár-DKKA - EKF-Eger-KOK                                              58-83

 

3. forduló                               EKF-Eger-KOK - SMAFC-NYME                                                           101-63

 

4. forduló                               PVSK-Kronosz Kiadó - EKF-Eger-KOK                                                63-62

 

5. forduló                               Concordia Motax KC Pápa - EKF-Eger-KOK                                     67-49

 

6. forduló                               EKF-Eger-KOK - Alba Fehérvár-DKKA                                             91-71

 

7. forduló                               SMAFC-NYME - EKF-Eger-KOK                                                        86-65

 

8. forduló                               EKF-Eger-KOK - PVSK-Kronosz Kiadó                                              73-69

 

 


 

 

 Az alapszakasz programja:

   

 

1. forduló                                Kecskeméti TE-Duna Aszfalt – EKF-Eger-KOK                                  81-78

 

3. forduló                                Budapesti Honvéd SE – EKF-Eger-KOK                                                   66-54

 

2. forduló                                EKF-Eger-KOK – MEAFC                                                                                83-76

 

4. forduló                                EKF-Eger-KOK – MAFC II.                                                                             86-54

 

5. forduló                                DEAC – EKF-Eger-KOK                                                                                           83-71

 

6. forduló                                EKF-Eger-KOK – Tiszaújvárosi Phoenix KK                                       54-89

 

7. forduló                                Vásárhelyi Kosársuli – EKF-Eger-KOK                                                       74-47

 

8. forduló                                EKF-Eger-KOK – Budafok                                                                             58-66

 

9. forduló                                EKF-Eger-KOK – Konecranes-Salgótarjáni KSE                              77-69

 

10. forduló                              Békési SzSK – EKF-Eger-KOK                                                                            76-59

 

11. forduló                              Óbudai Kaszások – EKF-Eger-KOK                                                                 87-72

 

12. forduló                              EKF-Eger-KOK – Kecskeméti TE-Duna Aszfalt                                 87-55

 

13. forduló                              MEAFC – EKF-Eger-KOK                                                                                          88-54

 

14. forduló                              EKF-Eger-KOK – Budapesti Honvéd SE                                                 82-86

 

15. forduló                              MAFC II. – EKF-Eger-KOK                                                                                        56-96

 

16. forduló                              EKF-Eger-KOK – DEAC                                                                                       79-68

 

17. forduló                              Tiszaújvárosi Phoenix KK – EKF-Eger-KOK                                             86-70

 

18. forduló                              EKF-Eger-KOK – Vásárhelyi Kosársuli                                                     94-71

 

19. forduló                              Budafok – EKF-Eger-KOK                                                                                       72-88

 

20. forduló                              Konecranes-Salgótarjáni KSE – EKF-Eger-KOK                                 96-71

 

21. forduló                              EKF-Eger-KOK – Békési SzSK                                                                        82-83

 

22. forduló                              EKF-Eger-KOK – Óbudai Kaszások                                                            88-100

      

  

  

  


< Vissza